HAKKIMIZDA

Sarıyer Kurye Hakkımızda

SARIYER KURYE HAKKIMIZDA BİLGİLERİMİZ

Motosiklet Kullanmak Sadece Bir Heyecan Değil Sağlam Bir Eylemdir

Sarıyer kurye hakkımızda olarak insanlar yaşadıkları hayatın içinde kullandıkları bazı araç ve gereçleri kendi özel hayatlarını kolaylaştıracak bir düzen olamalı. Tüm alet veya eşya olduğunu düşünmeleri bana göre çok az ve bazı kesimlerin görüşüdür. Şahsen bizim görüşümüzde tüm üretilen eşya veya araçlar insan hayatını kolaylaştıran şeylerdir. İşte bu düşünce ile imal edilen her şeyi yerli yerinde ve amacı içinde kullanmak gerekmektedir. Yaşadığımız şu hayatta bir yerden bir yere gitmenin en önemli unsurları araçlardır.

Bu araçlar bizim her türlü ihtiyacımızı karşılamak için üretilirler.

Mesela araba, otobüs, kamyon, minibüs, traktör, tren, metro gibi ve daha nice şeyler bizim için yaşamı kolaylaştırmak için üretilmiştir. Motosiklet de bunlardan bir tanesidir. Özellikle trafik olan bölgelerde hayatı kolaylaştıran bu küçük araçları amacı dışında kullanan çok insan vardır. Bunlar yaptıkları yanlışın farkında bile değildir. Bu yüzden üzgünüz ki bir çok insan hayatını kaybediyor veya kaybettiriyor. Motor kullananların yüzde yetmişe yakını sakat ve bu araçları ne için üretildiğinin dışında kullanan insanlardır.

Motosiklet Kullanırken Asla Tehlikeli Hiç Bir Eylem Asla Yapılmamalıdır

Biz yüzde otuz kısmını bunlardan tenzih ediyoruz. Baktığımız zaman motor sürücülerinin çoğunun akıllı ve düzgün olmadıkları ve problemli kişilikler olduğunu görüyoruz. Çoğu hayatlarında bir yere gelememiş, başarıya ulaşamamış serseri tipli insanlardır. Çünkü bu tipler ne insanlığa ne memleketine nede topluma bir şey vermeyen kişilik bozukluğu olan şahsiyetlerdir. Şahsen 1993 yılından itibaren motosiklet kullanan bir kullanıcı olarak biz sadece işimiz için ve gezmek için bu aracı kullandık. Ya da bu tür yarışmalara katılabilirsiniz. 

İnsanları rahatsız etmeye veya tehlikeye düşürecek şeyler yapmaya kimsenin hakkı yoktur.

Evet bizler bu küçük araçlarla hiç bir zaman özellikle kalabalık yerlerde olmak üzere insanları tehlikeye düşürecek işlerin yapılmasına her zaman karşıyız. Her şeyin yeri ve zamanı olduğuna inanıyoruz. Bir şey üzere zevkiniz veya tutkunuz var ise her kesin bu işi özel trafiğe kapalı alanlarda yapmasını tavsiye ediyoruz. Yani mesela yarış yapmak istiyorsunuz yada hareket çekmek yada motorun bir tekerini kaldırmak eğlenmek istiyorsanız bunu yapacağınız özel trafiğe kapalı alanlar mevcuttur. Bunları oralarda rahatça yapabilirsiniz. 

Leave A Comment

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI DESTEK