HİZMETLERİMİZ

Sarıyer Kurye Hizmetlerimiz

Sarıyer kurye olarak sizlere verdiğimiz bütün hizmetlerimiz nelerdir?

Hizmetlerimiz sizin de bildiğiniz üzere bu piyasada motorlu kurye hizmeti sunmaktır. Bu hizmet içinde bir çok dalda ayrılan bu hizmetler insanlara yarar ve fayda sağlamaya çalışıyor. Bizler Sarıyer ilçesi merkez olmak üzere burada çalışıyoruz. İlçenin bir çok semti ve mahallesi bulunuyor. Bu yerlerde her kese ister firma olsun ister şahıs olsun yardımcı oluyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerin en başında motorlu kurye hizmeti gelmektedir.

Yani artık İstanbul kocaman bir şehir bu şehir Dünya sıralamasında en fazla trafiğe sahip olan yerlerin başında gelmektedir. İşte bu trafiği geçecek ve bir yerden başka yere gidebilmek için motosikletler gibi araçlara ihtiyaç vardır. Dünyanın en kalabalık yerlerinde olduğu gibi burada da bu iş bize yani motosikletli elemanlara düşmektedir. İnsanların yollayacakları paketleri motorlarımız ile taşıyoruz.

İkinci olarak verdiğimiz servisimiz araçlı kurye hizmetidir.

Yani şehirler arası çalışan kargocuların yaptığı işi biz Sarıyer ve çevresinde yapıyoruz. Yani yollayacağınız malzeme yada ürün çok büyük ve ağır ise bunu motorlarımız alamıyor. Fakat motorlar alamıyor diye orada bırakmıyoruz. Kendi araçlarımız ile birlikte gene ürün ve kargonuzu teslim alıyoruz. Ve aracımızla yerine teslim ediyoruz. Böylece sizi ortada bırakmış olmuyoruz.

Üçüncü büyük hizmetimiz ise uçak kargo kurye hizmeti

Bu servisimiz ise aynı gün içinde başka şehirlere bir şey yada malzeme yollamak istediğini zaman devreye giriyor. Yani Sarıyer içinden başka bir şehre bir şey yollamak istiyorsanız aynı gün içinde gitmesi gerekiyorsa bunu yapan sistemimiz uçak kargo sistemidir. Anlaştığımız tek kurum Thy olduğu için yalnızca bu Thy yada Anadolujet uçakları ile yolluyoruz.

Son olarak bu piyasa içinde bir çok alanda servis sağlıyoruz

Bu servislerimiz ise gerektiği zaman kullanılan servislerdir. En önemlisi bir firmaya kiralık kurye ve motosiklet lazım olduğu zaman veriyoruz. Yalnız gıda üzerine yemek dağıtım, pizza gibi sektörlere vermiyoruz. Normal olarak çalışan kurumsal firmalara kurye işi yapacak şirket bünyesinde çalışacak eleman olarak veriyoruz. Bu açıdan gıda sektörleri ile çalışmıyoruz. Lütfen bizi mazur görünüz.

Leave A Comment

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI DESTEK