Blog Detail

Sarıyer Kurye

SARIYER KURYE

08 Ağu 19
SARIYER KURYE

No Comments

Sarıyer Kurye Burada İlçe Sınırları içinde Hizmet Veriyoruz

Sarıyer kurye ile hayat sürüyor. İstinye Devlet Hastanesi ne olacak? İlçemiz bir son iki seçimdir Chp’li belediyeler tarafından yönetilmektedir. Hizmetleri olarak son zamanlarda Sarıyer belediyesinin Maslak bölgesine taşındığını gördük. Ve Devlet hastanesi ile beraber Sarıyer Devlet Hastanesinin birleşerek büyük bir hastane yapıldığını ve yakında açılacağını biliyoruz. Fakat aklıma gelen en önemli meselelerden biri ile Sarıyer arasındaki uzun mesafe ile neden bu Devlet Hastanesi burada kalmadı acaba.

Olduğu Yerler Acaba Hangi Semtlerdir? Bilmek İsteyen İçin

Bura kapanınca buranın yerine ne olacak ne olaylar dönecek çok merak ediyorum. Ki neden kapanıyor burası onu da anlamış değilim tabi olarak. Fakat ne olursa olsun İnşallah Hayırlısı neyse o olsun. Kazanan halk olsun isterdim lakin asla halk olmayacak gibi gözüküyor. Kazanan Halk değil hep rant oluyor. Bizler bu konunun takipçisi olarak ilerleyen zamanlarda bu konuyu tekrar gündeme getirerek bunun üzerine gitmeyi düşünüyoruz. Bunun için elimizden geleni yapacağız.

Sarıyer Kurye Bu İlçesinin Sınırları Çok Geniştir  Komşuları Ve Sınırı 

Bu sahil ilçesi araka tarafı Karadeniz ile komşudur. Bir tarafında ise Boğaz vardır. Hem yeni yapılan üçüncü köprü hemde Fatih Sultan Mehmet köprüsü Sarıyer sınırları içindedir. Diğer taraftan sınır bölgesinin Sarıyer ilçesine bağlantısından sonra Kemerburgaz bölgesi Eyüp ilçesine bağlı olduğundan Eyüp ilçesine sınırdır. Burası geniş bir yelpazeye benzer ve çok değişik bir sınır yapısına sahip yerlerin başında gelmektedir. Bazen biz bile karıştırıyoruz.

Tüm Mahalle Ve Semtlere Özel Servis Veriyoruz Bize Katılın 

Diğer taraftan açık bölgesinin devamı Kağıthane olduğu için ilçesi ve belediyesine Seyrantepe ve Cendere Caddesinden sınırları vardır. Üst taraftan ise Büyükdere Caddesi üzerinden yolun sol tarafı ise Beşiktaş Belediyesine bağlı olduğundan  bölgesine sınırı vardır. bölgesindeki sınırı Konak Mahallesi, Armutlu, sahil tarafından ise sonra burası başlamaktadır. Yani sizlere Allah kolaylık versin diyoruz. tabi bize de. Sarıyer motorlu kurye ile ilçenin tamamında başarılı çalışmalar vardır

Sarıyer Kurye İlçesi İçinde Bulunan Tüm Hizmetlerimiz Aşağıda Sayılmıştır

1- Ayazağa  2- Bahçeköy , 3- Baltalimanı ,  4- Büyükdere Hizmetimiz, 5- Darüşşafaka  6- Derbent  7- Demirciköy 8- Emirgan 9- Ferahevler 10- Garipçe 11- Kilyos 12- Kireçburnu   13- Maden 14- Maslak, 15- Pınar Mahallesi 16- Poligon Mahallesi  17- Reşitpaşa 18- Rumelifeneri  19- Rumelihisarı 20- Rumelikavağı21- Tarabya , 22- Uskumruköy 23- Yeniköy , 24- Zekeriyaköy , 25- Çayırbaşı , 26- İstinye  Bundan böyle bütün bu semtlere yakınen olmak üzere çalışmalarımız mevcuttur.

Leave A Comment

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI DESTEK