Blog Detail

Sarıyer Motorlu Kurye

SARIYER MOTORLU KURYE

08 Ağu 19
SARIYER KURYE

No Comments

Sarıyer Motorlu Kurye Bizimle Size Daha Fazla Zaman Kalsın

Sözümüzün her zaman eriyiz. Söz verdiğimiz gibi biz, aldığımız acil olacak işlerinizi sizlere Sarıyer motorlu kurye olarak taşıyoruz. Bunun amacı ise acil olan bir işin üstüne asla başka bir iş almadan ve o motorcuyu başka adrese yollamıyoruz. Yani hemen devam ettiriyoruz. Çünkü size sağladığımız bu servisimizin ücreti ona göre iki katı olarak sizden alındığından teslimat süresi de hemen bir saat içinde vermektir.

Sarıyer Acil Kurye İle Zamanın Fakına Varın Bizi Deneyin Farkı Görün

Zaten bu özel sistemin amacı budur. Bundan gayrı yoksa ne anlamı var fazla para almanın. Eğer zaten normal zamanda gitse diğer işlerle normal olarak gitseydi normal ücret alınırdı değil mi?  Yani hızlı ücreti alıp ta işi yavaş getirmemiz işte böyle bir davranış büyük bir hata olurdu. Bundan dolayı sözümüzün eriyiz. Söz verdiğimiz gibi neyse odur. Bizde yanlış olmaz.

Bizim zamanımızda önceki yıllarda önceleri telsiz falan vardı.

Ne yazık ki üzgünüz ki pek çok hatta çoğu falan firması o işi alır. Yani müşteriye üstten girip alttan çıkar ve sonunda o işi express olarak sizlerden o işi alırlar. Daha sonra o arkadaşlar nasıl olsa parasını aldım hesabı yapar. Geçte versem ne olacak gibi bir düşünce içine girerler. Söz verdiği zamandan daha fazla bir surede teslim ederek, teslimatı geç verir.

Sonuç olarak hakka girmiş olur.

Dolaysıyla onları arayan müşteriye de yalanlar anlatarak o müşteriyi kandırır. Bu çok yanlıştır. Geçenlerde bir bizim sektöre bulunan bir  firmayı ziyaret ettiğimde, işleri çalışan kişilere yani elemanlarına  aktaran operatör olan masa başındaki arkadaş telefonda konuşuyordu. Neymiş neden evrağı geç teslim etmiş. Çünkü sen öyle dedin de ondan.  

Sarıyer kurye Yollarda Perişan Olmayın Hızlı Teslimat Sağlıyoruz

Hem de çoğu kocaman büyük telsizler. Sonra yavaş yavaş küçüldüler normal boyuta geldiler. Fakat şimdi herkes cep telefonları ile haberleşiyor. Mesajla ve whatsapp’ tan falan yani ama önceden neydi öyle telsizlerden alacak ve evrilecek adres falan yazardık.  Uğraş babam uğraş. Ne günlerdi  iki saat uğraş yağmurda çamurda. Neyse işe konumuza dönelim. 

Leave A Comment

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI DESTEK